Εορταστικές εκδηλώσεις Τσικνοπέμπτης – Ευχαριστίες προς τον Σύλλογο Γονέων

• Η Διευθύντρια και ο Σύλλογος Διδασκόντων του 1ου Δημοτικού Σχολείου Βέροιας ευχαριστούν το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας για την άμεση ανταπόκρισή τους στις ανάγκες των μαθητών/τριών του σχολείου μας και την αγορά δύο (2) εστιών για το άθλημα hockey, δώδεκα (12) μπαστουνιών και δέκα (10) στολών αξίας 282 ευρώ από αθλητική επώνυμη εταιρεία. Η προσφορά του Συλλόγου Γονέων και κηδεμόνων θα αξιοποιηθεί ανάλογα όπως και όλες οι προηγούμενες.

• Επίσης ευχαριστούν για την άψογη διοργάνωση του εορτασμού της Τσικνοπέμπτης στην αυλή του σχολείου μας. Η εθελοντική  προσφορά τους  σε κρέατα, σάντουιτς, χυμούς, η συμμετοχή τους στην προετοιμασία, στο ψήσιμο, στη μουσική επένδυση της εκδήλωσης, στην παρουσία ταχυδακτυλουργού που πρόσφερε στιγμές μαγείας στους μικρούς μαθητές και μαθήτριες  μας,  συνετέλεσαν σε μια αξέχαστη Τσικνοπέμπτη που γέμισε κέφι και χαρά όλα τα παιδιά.